Artykuły sponsorowane są bardzo ważnym elementem w całym procesie marketingu internetowego. Oczywiście muszą być stworzone w profesjonalny sposób, aby idealnie spełniały swoje funkcje. Pracują nad tym doświadczeni profesjonaliści. Nasz projekt jest w tym zakresie godny zaufania, ponieważ posiadamy szeroko rozwiniętą bazę 20 portali tematycznych, które są w stu procentach unikalne.

Dotyczą tematyki Blockchain oraz kryptowalut, a więc tematów które są obecnie na czasie. Pracownicy tworzący artykuły sponsorowane gwarantują ich wysoką jakość, a także umieszczenie tego typu tekstów na portalach z bardzo dużym ruchem, aby nie przepadły w sieci. Dodatkowo artykuły są publikowane nie tylko na portalach tematycznych, ale również na wielu kanałach pojawiających się w social mediach, oczywiście tych najbardziej popularnych.

Dzięki temu można zdecydowanie rozwinąć własną stronę internetową i postarać się o to, aby stała się na rynku bezkonkurencyjna. Zainteresowani mogą wybrać dla siebie pakiet 8, 15 lub też 20 publikacji. Po zrealizowaniu projektu gwarantujemy wysoki ruch na stronie, poprzez przeprowadzone przez nas działania marketingowe.

Podstawowe informacje na temat artykułów sponsorowanych

Artykuły sponsorowane muszą cechować się kilkoma najważniejszymi kryteriami. Przede wszystkim ich długość powinna oscylować w granicach 3000 znaków, może być ich więcej, a treść takiego artykułu zawsze musi być merytoryczna. Ponadto w artykule sponsorowanym powinny znaleźć się:

  • linki do strony docelowej,
  • cytaty,
  • wypunktowania,
  • grafiki,
  • filmiki,
  • infografiki.

Jak widać praca nad stworzeniem takiego artykułu sponsorowanego nie jest łatwa, dlatego muszą pracować nad tym wybitnie doświadczone osoby, które poradzą sobie z każdym wyzwaniem ze strony klienta. Tym samym tekst spełni swoją rolę w sieci i sprawi, że ruch na stronie będzie dużo większy, niż ten, który odnotowano do tej pory.

Artykuły muszą być opublikowane na zaufanych stronach internetowych, najlepiej powiązanych portalach tematycznych, które cechują się dużym ruchem i podobną tematyką. Nasi pracownicy dbają o to na każdym kroku.

Dalsze kroki związane z artykułami sponsorowanymi

Opublikowane artykuły sponsorowane powinny być udostępniane na wszelkich kanałach znajdujących się w social mediach, a więc m.in. na portalach społecznościowych, typu Facebook. To właśnie na takich portalach znajdują się liczne grupy tematyczne, gdzie warto umieszczać link do artykułu sponsorowanego, oczywiście jeśli jest to tylko możliwe.

W ten sposób ma się pewność, że z danym artykułem zapozna się większa grupa osób, co doprowadzi do większego ruchu na stronie docelowej. Artykuły należy również polecać swoim znajomym, na różnych forach internetowych lub też promować je poprzez różnorakie serwisy reklamowe.

Warto skorzystać z naszego innowacyjnego projektu i mieć pewność, że wszelkie działania z tym związane zostaną wykonane w stu procentach poprawnie i wygenerują na stronie odpowiedni ruch. Należy włożyć w to trochę pracy, ale efekty będą doskonałe.